Reference

Reference

Oprava studny Mezholezy
Opravujeme zborcené kamenné i skružené studně. Do studně vrostly kořeny Douglasky tisolisté (Pseudotsuga menziesii) rostoucí opodál a betonové segmenty popraskaly. Byla nutná výměna vadných segmentů. Studně byla rozebrána a vadné segmenty nahrazeny novými. Nakonec byla instalována nová horní skruž a studně byla zachráněna. Oprava studně trvala jeden dlouhý podzimní den.

Oprava zhlaví Dobříč
U studně v Dobříči proběhla výměna zhlaví, poté byla vyčištěna. Staré zhlaví netěsnilo, bylo popraskané. Drobnými skulinami mohou do studně pronikat živočichové (slimáci atd.), což je nežádoucí. Oprava studně trvaala cca 10 hod. Nové zhlaví bylo obetonováno. Ze dna studny byl vybrán veškerý sediment (kal, klacky, střepy atd.). Čištění studně probíhalo až po výměně zhlaví. V opačném pořadí by do studně napadala zemina.

Instalace čerpadla do studně
U studny v obci Pocinovice byla provedena instalace čerpadla do studny vč. nového sání a zpětné klapky. Dále byly připojeny sondy na hlídání hladiny. Zapojení proveDl odborný specialista v oboru elektrikářském. Staré čerpadlo bylo demontováno a místo něho připojené nové. Před instalací čerpadla do studny proběhlo její vyčištění.


Výměna sání do studny Veselá u Rokyc
V obci Veselá u Rokycan proběhla výměna sání. Staré sání bylo demontováno a nahrazeno novým. Před instalací proběhlo čištění studny. Sání bylo osazeno kvalitním sacím košem.

ReferenceReference
Reklama

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!